V naší  nabídce naleznete široký výběr palivového dřeva – od měkkého po tvrdé, vše pečlivě rovnané a balené v dřevěných obalech s objemem 1,2 prmr. Každé poleno je přesně nařezané na délku 33 cm, což zajišťuje jednotnost a praktičnost při jeho spalování. 

Měkké dřevo, jako je smrk nebo borovice, máme běžně dostupné v našem skladu. 

Pro zákazníky který preferuje tvrdší druhy dřeva, jako jsou jasan nebo bříza, jsme také připraveni. Po dohodě není problém připravit i jiné druhy dřeva.

Náš tým se stará o to, aby každý zákazník obdržel kvalitním, suché dřevo v co nejkratším čase, tak aby co nejvíce spokojen. 


Pro zákazníky, kteří dávají přednost volně loženému palivovému dřevu, máme připravenou nabídku sypaného dřeva v zálohovaných bednách s objemem 1 m3. Rovněž poskytujeme možnost dopravy pomocí našeho speciálního kontejnerového auta, abychom splnili potřeby našich klientů.

Sypané palivové dřevo máme měkké, tak i tvrdé. 


Pro zákazníky, kteří preferují přípravu palivového dřeva svépomocí, nabízíme možnost zakoupení dřevní kulatiny v různých délkách. Díky našemu vlastnímu lesovuzu je pro nás snadné zajistit dopravu kulatiny přímo na váš dvůr.