Vítejte na stránkách naší rodinné firmy, která se specializuje na komplexní zpracování dřeva. Naše historie v dřevařském průmyslu začala v roce 1997 jako truhlářská dílna, kde jsme nabízeli široký sortiment truhlářských výrobků, jako jsou eurookna, špaletová okna, dveře, schody, různorodý nábytek, pergoly, zahradní domky a dřevěné stavby.

S růstem našeho týmu a našeho závazku poskytovat nejlepší možné produkty dřevařského průmyslu jsme se rozhodli rozšířit naší výrobu o pilařský sortiment. V bývalých prostorách kravínů jsme vybudovali moderní pilu, kde měsíčně zpracováváme kolem 700 m3 dřevní kulatiny. Zde vyrábíme převážně stavební, paletové a truhlářské řezivo, palety, obaly a lesní oplocenky. 

Kromě toho vyrábíme i měkké a tvrdé palivové dřevo, pelety, brikety, dřevní štěpku a piliny.

V roce 2023 jsme rozšířili naši škálu služeb o dopravu dřevní kulatiny a možnost sušení řeziva a paliva. Investovali jsme také do nových krytých skladů s celkovou plochou 720 m2, což nám umožňuje nabízet našim zákazníkům úschovu všech našich výrobků v suchu pod střechou.

Našim cílem je poskytování výrobků špičkové kvality a služeb, které přesahují očekávání našich zákazníků. Zároveň se aktivně snažíme rozvíjet a implementovat nové a moderní technologie, abychom neustále posouvali hranice v našem odvětví.